Název

Popis

V pátek 26. prosince na svátek svatého Štěpána odpoledne se v našem kostele konalo pásmo vánočních scének, písní a koled nazvané Svatoštěpánská koleda. Diváci, kteří dorazili v hojném počtu, se mohli zaposlouchat do vánočních písní v podání naší scholy. Program byl doplněn scénkami v podání našich ministrantů. Byly to scénky o sv. Mikulášovi, o Marnotratném synovi a o cestě Tří králů do Betléma. Program doplnili i hudební hosté, kterými byli Marta Tichá na akordeon a Radek Ondrušek na baskřídlovku. Celý kostel si zazpíval také několik koled a na závěr tu nejznámnější: Narodil se Kristus Pán.

Období

• 51 fotek
  • 3 videa
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat