Název

Popis

V pátek 6. prosince oslavila naše farnost svátek oblíbeného světce adventní doby svatého Mikuláše. Program začal již v 16:30 prvopáteční adorací, po které následovala mše svatá. Místo kázání sehráli ministranti scénku ze života svatého Mikuláše. Po mši pak do kostela zavítal sám svatý Mikuláš v doprovodu andělů. Poskytl rozhovor reportérovi ČT Nebe a dětem rozdal balíčky. Nakonec si děti spolu s anděly zazpívali písničku. Venku před kostelem pak děti strašili dva čerti. Mši svatou i následný program hudebně doprovodina naše schola. Poděkování patří ministrantům a schole za organizaci této akce a také místní organizaci KDU-ČSL, která pomohla finančně.

Období

• 50 fotek
  • 1 video
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat