Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

farnostdolnibecva

Návštěva otce Maria - 7. 7. 2013

68 fotek červenec 2013 93 zobrazení
První červencový víkend navštívil naši farnost otec Mario Beveratti, misionář, působící v Rusku. Otec Mario pochází z Argentiny. Arcibikup Buenost Aires, současný papež František, jej poslal na misie do Nižného Novgorodu v Rusku, kde působí dodnes. S našim otcem Petrem se poznali během cesty otce Petra po Rusku. Otec Mario k nám přijel na oslavy 1150. výročí přichodu svatých Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu. Původně doufal, že se na Velehradě potká se svým přítelem papežem Františkem, ovšem nestalo se tak. Přesto se otec Mario oslav na Velehradě v pátek 5. července zúčastnil. V sobotu pak přijel do naší farnosti. V neděli koncelebroval při mši svaté. Na závěr mše také pozdravil naše farníky a popovídal o svém kněžském působení v Rusku.
Vytvořte z tohoto alba: